Роботу сайту частично відновлено, але він працює не в повному обсязі. На даний час роботи з відновлення працездатності та наповненню сайту тривають. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • +38 (04849) 3-37-74
  • Украіїна, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Затока, вул. Піонерська, 4

Приєднання

ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ
ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

Доводимо до Вашого відома інформацію про чинні нормативні документах з питань приєднання електроустановок замовників до електричних мереж:

Кодекс систем розподілу (постанова НКРЕКП від 14.03.2018  № 310);
«Методика розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж» (постанова НКРЕ №115 від 12.02.2013)
Стандартне приєднання це приєднання електроустановки (крім електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії) замовника до діючих мереж електропередавальної організації на відстані, яка не перевищує 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності до місця приєднання.
Стандартне приєднання диференціюється за ступенями потужності:
– Перший Ступень (до 16 кВт включно) введена в дію з 01.01.2013
– Другий ступінь (від 16 кВт до 50 кВт включно) введена в дію з 23.01.2015

Надання заяви на приєднання

Відповідно до вимог пункту 4.4.1 глави 4.4 розділу IV Кодекс систем розподілу, викладаємо цю Заяву на приєднання та повідомляємо, що за допомогою зазначеного сайту Замовник може подати в електронному вигляді Заяву про приєднання разом із копіями доданих до неї документів із застосуванням електронного цифрового підпису. Для чого Вам необхідно скачати Заяву на приєднання за цим посиланням. Заповнити, підписати електронним цифровим підписом та надіслати Заяву про приєднання разом із копіями доданих до неї документів у нище зазначеній формі. Також необхідно надіслати і сертифікати до ЕЦП. Крім того повідомляємо, що Заяву на приєднання разов із копіями документів та сертифікатами до ЕЦП маєте можливість відправляти на електронну адресу ТОВ «ЗЕМ», а саме: zemzatoka@ukr.net

 


 

ПАМ’ЯТКА

про порядок приєднання електроустановок замовників до електричних мереж (для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб)
1. Стандартне приєднання

Перший ступінь: Потужність об’єкту до 16 кВт і відстань від точки забезпечення потужності до точки приєднання до 300 метрів
Другий ступінь: Потужність об’єкту від 16 кВт до 50 кВт і відстань від точки забезпечення потужності до точки приєднання до 300 метрів

1.1 Для приєднання об’єкта замовника до електромереж необхідно надати до ТОВ «ЗЕМ» наступні документи:
– Заяву за встановленою Правилами формою (додається)
– Ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.
– Копію документа, що підтверджує право власності або користування цим об’єктом або, за відсутності об’єкта, право власності або користування земельною ділянкою.
– Копію відповідним чином оформленої довіреності або іншого документа на право укладання договорів особі, яка уповноважена підписувати договори (при необхідності).

Для оформлення договорів про приєднання необхідно подати:
для фізичних осіб:
– Копію паспорта та ідентифікаційного коду
для юридичних осіб:
– Копії свідоцтва про державну реєстрацію,
– Свідоцтва про реєстрацію платника податку.
1.2 Обстеження об’єкта приєднання з визначенням необхідного комплексу робіт.
1.3 Оформлення договору про приєднання та технічних умов протягом 5 робочих днів з дня подання заяви та надання всіх документів згідно п. 1.1
1.4 Видача замовнику для підписання договору про приєднання, технічних умов, як додатки до договору, і рахунку на оплату вартості приєднання або направлення замовнику листа- повідомлення, про те, що документи підготовлені і можна їх отримати в структурному підрозділі компанії.
1.5 Підписання замовником договору про приєднання.
1.6 Оплата замовником вартості приєднання.
1.7 Підготовка та направлення технічного завдання на проектні роботи
1.8 Проектування, будівництво або реконструкція Компанією електричних мереж від точки забезпечення потужності до точки приєднання електроустановок об’єкта замовника першого ступеня потужності виконується протягом 15 робочих днів від дня оплати замовником вартості приєднання. Для електроустановок другого та третього ступенів потужності цей строк становить відповідно 30 та 45 робочих днів.
1.9 Проектування, будівництво або реконструкція внутрішніх електричних мереж замовника від точки приєднання до його об’єктів (виконується замовником за власний рахунок).
1.10 Підписання договору на поставку або користування електроенергією не пізніше 5 днів після введення в експлуатацію електроустановок зовнішнього електрозабезпечення.
1.11 Підключення об’єкта замовника до електромереж компанії не пізніше 5/10 днів після введення в експлуатацію об’єкта замовника в порядку, встановленому законодавством у сфері містобудування..

Примітка:
1. Для підключення електроустановки замовника до електричних мереж Компанії замовнику необхідно:
1.1 Сплатити вартість приєднання
1.2 Надати зареєстровану в територіальному органі Держархбудінспекції України копію Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації
1.3 Надати документи які підтверджують готовність до експлуатації електроустановки об’єкта заказника.
2. Для підключення будівельного майданчика житлового будинку до електричних мереж Компанії, замовнику необхідно надати копію зареєстрованої в територіальному органі Держархбудінспекції Будівельного паспорта.

2. Приєднання, яке не є стандартним.

Потужність об’єкту більше 50 кВт і / або відстань від точки забезпечення потужності до точки приєднання більше 300 метрів

2.1 Для приєднання об’єкта замовника до електромереж необхідно надати в ТОВ «ЗЕМ» наступні документи:
– Заяву за встановленою Правилами формою (додається)
– Ситуаційний план з визначенням місця розміщення електроустановок та копіюванням з топографо-геодезичного плану в масштабі 1: 2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.
– Копію документа, що підтверджує право власності або користування цим об’єктом або, за відсутності об’єкта, право власності або користування земельною ділянкою.
– Копію відповідним чином оформленої довіреності або іншого документа на право укладання договорів особі, яка уповноважена підписувати договори (при необхідності).

Для оформлення договорів про приєднання необхідно надати:
для фізичних осіб:
– Копію паспорта та ідентифікаційного коду

для юридичних осіб:
– Копії свідоцтва про державну реєстрацію,
– Свідоцтва про реєстрацію платника податку.

2.2 Оформлення договору про приєднання та технічних умов протягом 15/30 робочих днів від дня подачі заяви та надання всіх документів згідно п. 2.1
2.3 Видача замовнику для підписання проекту договору про приєднання, технічних умов, як додатки до договору, або направлення замовнику листа- повідомлення, про те, що документи підготовлені і можна їх отримати в структурному підрозділі компанії.
2.4 Підписання замовником договору про приєднання
2.5 Розробка замовником проектної документації по зовнішньому та внутрішньому електропостачання об’єкта на підставі отриманих технічних умов.
2.6 Узгодження Компанією розробленої замовником проектної документації протягом 15/30 робочих днів від дня отримання проектної документації на узгодження погодити її або повернути замовнику на доопрацювання (із обґрунтованими зауваженнями) у разі відхилень від технічних умов або НТД.
2.7 Видача замовнику рахунку вартості приєднання, визначеної згідно з Методикою за узгодженою проектною документацією.
2.8 Оформлення додаткової угоди до договору про приєднання з визначенням вартості послуги з приєднання.
2.9 Оплата замовником вартості послуги з приєднання.
2.10 Будівництво чи реконструкція Компанією електричних мереж від точки забезпечення потужності до точки приєднання об’єкта замовника (в межах нормативних строків будівництва). Відлік термінів СМР і пусконалагоджувальних робіт починається від дати оплати вартості послуг з приєднання.
2.11 Будівництво чи реконструкція замовником внутрішніх електричних мереж від точки приєднання до електроустановок об’єкта замовника.
2.12 Підписання договору на поставку або користування електроенергією не пізніше 5 днів після введення в експлуатацію електроустановок зовнішнього електрозабезпечення.
2.13 Підключення електроустановок замовника до електромереж компанії на протязі 5/10 днів після введення в експлуатацію об’єкта замовника в порядку, встановленому законодавством у сфері містобудування.

Примітка:
1. Для підключення до електричних мереж Компанії замовнику необхідно:
1.1 Надати зареєстровану в територіальному органі Держархбудінспекції України копію Декларації про готовність об’єкта до експлуатації (для об’єктів 1-3 категорії складності) або копію Сертифікату виданого територіальним органом Держархбудінспекції України (для об’єктів 4-5 категорії складності)
1.2. Підготувати свій об’єкт до подачі напруги, а саме:
1.2.1 Розробити проект електропостачання від точки приєднання до власних електроустановок,
1.2.2 Проект погодити в ТОВ «ЗЕМ»,
1.2.3 Виконати будівництво (монтаж) внутрішніх електромереж,
1.2.4 Ввести в експлуатацію електромережі від точки підключення до електроустановок замовника.